Dostatek prostoru a ještě více světla

Butikový projekt Vila Hodkovičky nabízí 13 prosvětlených a komfortních bytů s podlahovým topením, velkoplošnými okny s izolačním trojsklem a podlahovou plochou od 41 do 104 m2. Deset z nich (1+kk až 3+kk) je situováno ve větší, pětipatrové části budovy s výtahem, vždy 2 byty na poschodí. V menší, dvoupatrové sekci domu jsou 3 byty typu townhouse s dispozicemi 4+kk. Ke všem přízemním bytům patří privátní zahrádky (až 155 m2).

Byty jsou k prodeji v dokončeném stavu. Ten bude zahrnovat vybavení od značek Laufen a Grohe, bezpečnostní vstupní dveře nebo interiérové dveře české značky Sapeli. Koupelny bude zdobit velkoformátová dlažba a mozaikové obklady značky Durstone. Přesný standard zařízení si noví majitelé zvolí sami. Upravit lze i dispozice. Kolaudace proběhla v lednu 2020.

Zpracováním návrhu klientských změn vás provede studio P6PA+Architects (stáhněte si PDF zde). Společnost Decoland Design Interiors nabízí pomoc s výbavou interiéru nového domova a slevu 35 000 Kč při pořízení nové kuchyně od značek Scavolini nebo Team 7.